שף לארוחה בטבע

אין כמו ארוחה מיוחדת בטבע. בין אם מדובר בארוחה רומנטית זוגית ובין אם מדובר באתנחתא בין פעילויות של טיול או ביקור באתרים - כאשר מקדישים תשומת לב לבחירה של ארוחה מיוחדת - תיווצר חוויה לא פחות ממדהימה שגם תיישר קו עם החוויות שיצברו המשתתפים תוך כדי הטיול עצמו.

איך עושים את זה? מזמינים שירות ייחודי של שף פרטי לארוחה בטבע, שיחכה למשתתפים בנקודת הציון שמחליטים עליה מראש עם הארוחה שהוכנה במיוחד ותהיה מקורית, מיוחדת וטרייה.


החלטתם להזמין שף פרטי? לחצו כאן


אם מחליטים לא לשתף את החברים בחוויה המצפה להם - הם עשויים להיות מופתעים מאד. הם יחשבו שעם ההגעה אל מקום הסעודה הם יכינו בעצמם או יוציאו מהתיקים את מצרכי המזון שהוכנו מבעוד מועד.
כאשר יגלו במקום שף שהגיע במיוחד על מנת לבשל עבורם ויבינו שהם עומדים ליהנות ממטעמים שהוכנו זה עתה - הם יופתעו עד מאד ולא יוכלו שלא להתפעל מהרעיון המקורי וכמובן מהאוכל המיוחד והטעים.

מתי מתאים להזמין שירות של שף פרטי לארוחה בטבע?

כיום אפשר להזמין שירות של שף פרטי בכל הזדמנות שבה מעוניינים לארגן ארוחה בחיק הטבע. ישנן נסיבות נפוצות ומוכרות, להלן כמה מהן:

  • שף פרטי להצעת נישואין בחיק הטבע - ארוחה זוגית מיוחדת, בכל סגנון שייבחר, בליווי יין, פירות וסידור רומנטי של אזור הארוחה.

  • ארוחה משפחתית - כיום לא חייבים לארגן פיקניק משפחתי אלא אפשר (וכדאי!) לקחת צעד קדימה את ההזדמנות של ארוחה משפחתית ולהזמין שף פרטי שיגיע למקום ויבשל עבור המשתתפים או יביא עמו את המנות שהכין בסמוך לזמן ההגעה.

  • ארוחה במהלך טיול בטבע - דמיינו קבוצת מטיילים שהגיע זמן הפסקת האוכל שלהם, ועם ההגעה אל המקום בו הם אמורים לאכול הם יגלו שף שהגיע כדי לבשל עבורם ארוחה מיוחדת על מנת להשביע את הרעב וגם לצרף חוויה מיוחדת לטיול שלהם.

אם גם אתם מתכננים טיול בחיק הטבע ומתלבטים בנוגע לאוכל שתאכלו למהלך הטיול - אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר וליהנות משירות ייחודי ומיוחד של שף שיגיע עד למקום הטיול ויספק לכם ארוחה טעימה, טרייה וכזאת המבוססת על מרכיבים איכותיים במיוחד. אנו ב- Private Chef מציעים שירותי שף פרטי למגוון אירועים, מסיבות והזדמנויות ונשמח לעמוד גם לרשותכם!


תגית: שף פרטי