בחירת שף פרטי ליום הולדת

חוגגים יום הולדת ומחפשים רעיון מקורי, ייחודי ומעניין? יש לנו רעיון בשבילכם – שף פרטי ליום הולדת – שף שיגיע למקום שבו מתקיים האירוע ובתיאום מראש – יכין במקום את הארוחה עבור האורחים והמוזמנים, תוך עמידה בלוח הזמנים של האירוע, התאמה של התפריט והמנות לאורחים ולטעם האישי של מארגן האירוע ועם בחירה אישית מוקפדת של חומרי הגלם ומרכיבי הארוחה.

קראו כאן עוד מידע על שף פרטי ליום הולדת

בזמן שאתם תשוחחו עם החברים והמכרים, תלגמו יין או תיהנו מתכנית אמנותית מעניינת – השף יכין את הארוחה כך שהיא תוגש לכם טרייה, חמה ומיד לאחר סיום ההכנה שלה. הבישול יתבצע במטבח שלכם או במטבח שבו מתקיים האירוע. אנחנו נביא איתנו את כל הציוד הדרוש לבישול ונשמח לבשל עבורכם ארוחה מיוחדת במינה או להעביר סדנאות בישול בתיאום מראש ובחירה של סגנון הסדנה.


ליצירת קשר מהירה


שף פרטי ליום הולדת - מה זה כלול?

מדובר בטרנד שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות – אנשים לא מסתפקים בהזמנת מנות מזון או ארוחות מראש אלא לא מתפשרים על הטריות ועל הכנת הארוחה בסמוך ככל האפשר למועד הסעודה. הפתרון – שף פרטי עד הבית שיגיע עם כל הציוד והמרכיבים הדרושים ותוך עמידה בלוח הזמנים שעליו הוחלט עם מארגני האירוע – יכין את הארוחה בדיוק בזמן שבו אמורים המוזמנים לשבת סביב השולחן ולסעוד.

מי שמארגן את האירוע שותף מלא לכל ההחלטות הקשורות בארגון האירוע עצמו והארוחה והשף יתאים את המנות בדיוק לטעם האישי של האורחים, ההעדפות הקולינריות המתאימות והרלוונטיות לכל אירוע ואירוע וכל שייוותר לאורחים הוא לשבת סביב השולחן, לטעום מהמנות וליהנות מארוחת גורמה של ממש שזה עתה הסתיימה ההכנה שלה.

לאילו אירועים כדאי להזמין שף פרטי?

שף פרטי ליום הולדת יכול לבשל עבור האורחים במגוון עצום של אירועים או מסיבות:

  • ימי הולדת עגולים או חשובים בהם מעוניינים המארגנים בארוחת גורמה ייחודית ומקורית.

  • קייטרינג לאירועים קטנים בהם חשובים פרמטרים כמו איכות, טריות והכנה בסמוך לסעודה.

  • שף פרטי להצעת נישואין עשוי להפוך את מעמד ההצעה לרומנטי, קסום ובלתי נשכח.

    שף פרטי מארח – הגיעו בעצמכם אל מטבחו של השף וצפו בו מכין את המנות המיוחדות והמעניינות שתאכלו מאוחר יותר.

    אנו בחברת Private Chef נותנים כבר מעל עשור שנים שירותים מגוונים של שף פרטי המתאימים לכל אירוע, ציון דרך או מסיבה. התפריטים שלנו מגוונים ומעניינים ויתאימו לכל מעמד ולכל סגנון אירוע. אם אתם מחפשים רעיון מקורי לשדרוג האירוע שלכם – שירותי שף פרטי שלנו עשויים להיות בדיוק מה שדרוש לכם.

שירותי שף פרטי נוספיםתגית: שף פרטי