שף פרטי לאירועים קטנים

מי שמארגן אירוע קטן למספר מצומצם של מוזמנים מכיר את הדילמות הרבות שעליו לחשוב עליהן ושניצבות בפניו בטרם יושלמו כל הפרטים ויוזמנו כל נותני השירות עבור האירוע. בחירת המקום, בחירת סגנון העיצוב, החלטה עד התכנית האומנותית וכמובן - החלטות הקשורות למזון שיוגש לאורחים - סגנון, גודל המנות, אופן ההגשה והתקציב שמוקדש לנושא המזון בלבד.ליצירת קשר מהירה

בשנים האחרונות ישנו טרנד שהולך וצובר תאוצה - הזמנת שף פרטי לאירועים קטנים. להזמנה של שף פרטי לאירועים יש יתרונות רבים, להלן כמה מהם:

  • האירוע כולו הופך להיות מיוחד, יוקרתי ומקורי.
  • אפשר להתאים באופן אישי את המנות שתוכנה ותוגשנה לאורחים ולא חייבים להיות מקובעים לתפריט מובנה.
  • השף מגיע בעצמו ומכין את כל המנות במקום כך שהאורחים מקבלים מזון טרי, איכותי וכזה שלא חומם ולא עמד בהמתנה עד שעת הסעודה.
  • מדובר בהזדמנות מיוחדת ומצוינת עבור האורחים לפגוש פנים אל פנים את השף שמכין עבורם את המנות ומפגש זה עשוי להיות מעניין ומרגש.

איך עובדת השיטה של הזמנת שף פרטי לאירועים קטנים?

לאחר שמזמינים את השירות של השף, הוא יבצע את כל ההכנות המקדימות הדרושות - קניית מצרכים, הכנת הציוד וכלי העבודה שלו והגעה בזמן אל המקום שבו מתקיים האירוע. על פי לוח הזמנים שהוחלט במשותף עם מארגני האירוע יגיע השף ויבצע את ההכנות הדרושות כך שהמנות תהיינה מוכנות בדיוק בזמן להגשתן לשולחנות עבור האורחים.

הסועדים ייהנו מאוכל טרי, בריא, כזה שמוכן ממש במקום ואי אפשר להתחרות בייחוד של תכונות אלה. מי שכבר חווה אירועים עם שף פרטי, כמו למשל סדנאות בישול או אירוח בביתו של שף וקבלת הסברים או צפייה בדוגמאות של טכניקות בישול שונות - יידע להבין ולהעריך את המאמץ והמחשבה שהושקעו בהזמנת השף לאירוע המצומצם וכמובן ייהנה הרבה יותר מהמנות שמוגשות לו.

מה צריך לקבוע מראש עם השף?

להלן כמה נתונים אודות האירוע הקטן שחשוב מאד שהשף יידע מבעוד מועד:

  • מספר המוזמנים.
  • סגנון המזון שבו מעוניינים מארגני האירוע (חשוב שהשף יידע אודות סועדים בעלי תכונות מיוחדות כמו רגישויות או היצמדות לסוגי תזונה מסוימים).
  • לוח הזמנים הצפוי באירוע על מנת להחליט מתי תהיינה המנות מוכנות ומה יהיה סדר ההגשה שלהן.
  • הכנת מספר קטן של מנות עבור ילדים צעירים או פעוטות.

השף המנוסה יידע בדיוק מה לשאול ואיך להתכונן לאירוע ולאורחים מצפה הפתעה מיוחדת ומעניינת מאד.


אנחנו בחברת Private Chef בעלי ניסיון רב בשירותי שף פרטי למגוון אירועים ומסיבות, מזמינים גם אתכם לשדרג את האירוע שלכם ולהזמין שירות של שף פרטי שיגיע עד אליכם ויפנק את האורחים שלכם.


תגית: שף פרטי