שף פרטי לארוחה משפחתית

לכל משפחה יש את ההזדמנויות שבהן מעוניינים בני המשפחה לחגוג או לציין אירוע חשוב, יום הולדת של מי מהמשתתפים או ציון דרך כלשהו. לפעמים אין צורך בסיבה מיוחדת אלא ברצון לחגוג, לסעוד באופן חגיגי וליהנות במסגרת המשפחתית מארוחה מיוחדת במינה. אם לא מעוניינת לצאת לאכול במסעדה ומחפשים רעיון מקורי - הזמנת שירות של שף פרטי לארוחה משפחתית היא בדיוק מה שמתאים ודרוש.

מדובר באירוע מיוחד במינו, שבו מגיע השף אל בית המשפחה ומבשל את הארוחה החגיגית במקום. הוא מביא איתו את כל הציוד הדרוש לו, קונה מבעוד מועד את מרכיבי המזון הדרושים להכנת הארוחה ויוכל אפילו להדגים לבני המשפחה איך הוא מכין מנה זו או אחרת, בעיקר אם מדובר בטכניקת בישול ייחודית או כזאת שקשה לבצע באמצעים ביתיים.


מעוניינים בפרטים נוספים?


אילו שירותים אפשר להזמין משף פרטי?

שירות נוסף שעשוי להיות מתאים הוא שף פרטי מארח, כלומר שבני המשפחה יגיעו אל ביתו של השף, שם הוא יבשל במטבחו הפרטי את הארוחה, יבצע הדגמות, ייתן הסברים אודות מרכיבי מזון אלה ואחרים ולבסוף יגיש לשולחן את המנות שהכין להנאתם של בני המשפחה כולם. כך או כך מדובר בחוויה קולינרית ייחודית ומקורית שתותיר חותם בכל אחד מבני המשפחה, ביחד ולחוד.

הכנת הארוחה המשפחתית יכולה, בתיאום מראש עם השף, להפוך לסדנת בישול בה ישתתפו בני המשפחה, ייחשפו לשיטות עבודה במטבח, ילמדו טיפים או שיטות לקיצורי דרך ולהקלת מלאכת הבישול. בדרך זו הופכת הארוחה לפעילות חברתית מגבשת ומיוחדת שבני המשפחה ייהנו להיזכר בה או אפילו לשחזר אותה באירועים אחרים עם חברים או מכרים אחרים.

מתי מתאים להזמין שף פרטי לארוחה משפחתית?

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית, שכן לכל משפחה תהיינה הנסיבות שלה שבהן ירצו בני המשפחה לחפש רעיון מקורי לציון אירוע - יום הולדת עגול, סיום לימודים, מציאת מקום עבודה, החלטה על פעילות משותפת ללא סיבה מסוימת או כל רעיון אחר. שירות של שף המגיע לבשל בביתם של הלקוחות מתאים לכל הרכב של בני משפחה ולאחר שמתאמים עם השף מראש את ההגעה הוא יוכל לחשוב בעצמו אילו מנות תהיינה המתאימות ביותר לכל משפחה ולכל אירוע.

נשמע לכם מעניין? מארגנים אירוע משפחתי ומחפשים רעיון מקורי וייחודי? אנחנו בחברת Private Chef מתמחים בארגון אירועים עם שף פרטי המתאימים לשלל נסיבות והזדמנויות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהתאים עבורכם את האירוע והשירות שיתאים לכם בדיוק.


תגית: שף פרטי