שף פרטי לחתונות בטבע

יותר ויותר זוגות העומדים בפני חתונה מחפשים רעיונות ופתרונות יצירתיים לאירוע מקורי, ייחודי וכזה שהאורחים שלהם טרם התנסו בו. במידה ומזג האוויר מאפשר זאת – יעדיפו רבים מהם להתחתן תחת כיפת השמיים בחיק הטבע ולמצוא לשם כך את נותני השירות והספקים המושלמים שיכולים להתאים את השירותים שלהם לאירוח בחיק הטבע.

מקום חיצוני יכול לתרום רבות לאירוע עצמו במתן תפאורה ששום מקום סגור או אולם אירועים לא יכול לספק לחתונה המיוחדת. נשאלת השאלה – איך אפשר למצוא ספקי שירות שיכולים להגיע אל מקום בחוץ, תחת כיפת השמיים ולהפוך אותו לאירוע מושלם מכל הבחינות ובעיקר עבור המוזמנים. השאלה המרכזית תהיה איך אפשר להכין מזון מיוחד, יוקרתי, טרי ובריא ולספק אותו עבור אורחים המשתתפים בחתונה בחיק הטבע.

שף פרטי – כך אוכלים בחתונות היום!

התשובה לשאלה חשובה זו היא שף פרטי. כיום ניתן להזמין שירות של הגשת מנות מזון ייחודיות ומעניינות גם כאשר מחליטים לארגן חתונות בטבע. אפשר לבקש שהמנות תגענה מוכנות אל המקום שבו יתכנסו האורחים ואפשר אפילו להכין תשתית מתאימה לכך שהשף יגיע עם הציוד הדרוש לבישול והכנת המנות במקום עצמו. כך או כך – תהיה זו הפתעה גדולה מאד עבור האורחים שיגיעו אל המקום ויגלו שף פרטי שהגיע במיוחד על מנת לבשל עבורם.

כאשר מחליטים לבדוק לעומק את הנושא של ארגון חתונות בטבע עשויים לגלות שיש לא מעט יתרונות לאירוע מסוג זה:

  • אפשר לבחור את המנות באופן אישי ולהתייעץ עם השף כך שהמנות תהיינה מתאימות בדיוק לאופי האירוע ולאופי האורחים.

  • מדובר במקוריות רבה, שכן אנשים לא רגילים לראות שפים פרטיים באירועים כמו חתונה, בוודאי שלא באירועים המתקיימים בחיק הטבע.

  • המזון שיוגש לאורחים יהיה חם וטרי, שכן אפשר יהיה לבשל אותו על המקום ולא יהיה צורך לחמם אותו אפילו לא פעם אחת לפני ההגשה.

  • המנות תוכלנה להיות מתאימות לאירוח בחוץ ולא יהיה חשש שהן תתקלקלנה בטרם יטעמו מהן האורחים.

איך מארגנים ארוחה של שף פרטי בחתונה בטבע?

כאשר מעוניינים לבחון לעומק את הנושא על מנת להחליט אם קונספט כזה יתאים לחתונה שאותה מארגנים – חשוב להיפגש עם השף לפחות פעם אחת בטרם ההחלטה, להתרשם מתמונות של מנות שהוא כבר הכין באירוע שהתקיים בחוץ, לשמוע ממנו פרטים אודות מהלך האירוע הלכה למעשה ולקבל ממנו כל עצה או המלצה שעשויות בבוא העת לשפר את האירוע ולשדרג אותו.

אין ספק שיהיה מדובר באירוע מיוחד במינו עבור האורחים והם יהיו מופתעים מאד לגלות ששף פרטי הגיע בכבודו ובעצמו אל המקום עם כל הציוד הדרוש על מנת לבשל עבורם במקום את המנות הייחודיות המתאימות לאירוע של חתונה. המנות של השף, ביחד עם התפאורה שיספק הטבע והאהבה של החתן והכלה – האירוע יקבל אווירה שלא יכולה להתקבל בשום מקום אחר ובשום שילוב אחר של נותני שירותים.

שף פרטי בחתונה בחיק הטבע – ככה הכי כדאי להתחתן היום

לא מומלץ לפסול על הסף את האפשרות של הזמנת שף פרטי לחתונה, בעיקר לא אם מתכננים לקיים אותה בטבע. מזג האוויר המושלם ושילוב מצוין של אוכל טעים ואורחים חשובים ומיוחדים יהפכו את החתונה לאירוע בלתי נשכח שגם האורחים לא ישכחו במהרה – והרי זו המטרה גם של החתן והכלה וגם של האורחים. הם יגיעו מלאי ציפייה לקראת השתתפות בחתונה מיוחדת ואכן תצפה להם הפתעה נעימה בדמות שף פרטי שיגיע לבשל בחיק הטבע במיוחד עבורם.


אולי יעניין אותך גם: