שף פרטי להצעת נישואין

השירותים השונים שעשוי לספק שף פרטי ללקוחותיו צוברים תאוצה בשנים האחרונות ואנשים רבים מבינים את הפוטנציאל הגלום בהפקת אירוע ששותף לו שף פרטי. להפקה מסוג זה יש לא מעט יתרונות –   • בניית תפריט באופן אישי שיתאים בדיוק לנוכחים.
  • עמידה בתקציב אישי והתאמה של האירוע כולו לכל הפרמטרים הקשורים בו.
  • הפקת אירוע שונה וייחודי.

כאשר מזמינים שף פרטי לאירוע של הצעת נישואין הופך המעמד כולו למיוחד, מרגש ואפילו קסום. בני הזוג זוכים ליהנות מארוחת גורמה ייחודית שהוכנה במיוחד עבורם על פי הטעם האישי שלהם, הארוחה מוכנה במקום ללא חימום חוזר ומורכבת מחומרי גלם איכותיים במיוחד שנבחרו בקפידה על ידי השף בעצמו.


ליצירת קשר - לחצו כאן


איך מתנהל אירוע עם שף פרטי?

כאשר מזמינים שף פרטי להצעת נישואין או לכל אירוע אחר – חשוב מאד להכין עבור השף את סביבת העבודה ואת כל הכלים שלהם הוא עשוי להזדקק. יחד עם זאת ייתכן מאד והשף יביא איתו את כל הציוד הדרוש לו לשם הכנת הארוחה בדיוק על פי הסטנדרטים שלו. חשוב לשוחח עם השף, למסור לו בדיוק מה הדרישות הן מהארוחה עצמה וכמובן אילו מנות דרושות לקחת בה חלק.

לוח הזמנים חשוב גם הוא ומומלץ לפעול על פי ההנחיות של השף על מנת שהאירוע כולו יעמוד בזמנים והארוחה תהיה מוכנה בדיוק בזמן הדרוש. בדרך כלל מגיע השף למקום, מסדר לו את עמדת העבודה ולהתחיל במלאכת ההכנה והבישול של הארוחה תוך שמירה על שלמות המטבח ואזור העבודה ועמידה בלוחות הזמנים כפי שמתבקש. אם בכל הצעת נישואין יש צד אחד מופתע – הרי שבאירוע עם שף פרטי – ההפתעה תהיה גדולה בהרבה.


למה להזמין שף פרטי?

כאשר במקום האירוע נמצא שף פרטי – המעמד כולו מקבל אווירה רשמית, מפוארת ואפילו יוקרתית. קל להבין מכך שמארגן האירוע לא הסתפק בהזמנה מראש של המזון אלא חשובים פרמטרים כמו טריות ואיכות המזון, הכנה על המקום ובחירה מוקפדת של המנות שתוגשנה לאורחים. השף יוכל להציע גם שירותים נוספים כמו סדנת בישול זוגית, קייטרינג עד הבית לכל אירוע או אפילו שיתוף המשתתפים בהכנת הארוחה.


אני עדי מילר, עוסקת בתחום של שף פרטי לאירועים מעל עשר שנים. יש לי ניסיון רב בסגנונות בישול וסוגי מטבחים שונים וכאשר הקמתי את העסק שלי – Private Chef – הייתי בין השפים הפרטיים הראשונים בארץ. כיום תופס תחום זה תאוצה ואנו מספקים שירותי שף פרטי לאירועים או ארוחות אינטימיות בבתי הלקוחות, סדנאות בישול וקייטרינג בכל סגנון ואופי.

תגית: שף פרטי