אור ושרית, כפר סבא

… "עשית לי ערב מושלם, אני לא מפסיקה לקבל מחמאות מהחברים כבר מהבוקר והכל מבלי שחשדתי בכלום ותוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר. נהנתי והתרגשתי מאד מאד, בהחלט ניתן להכריז על אתמול כיום ההולדת הכי מדהימה שהייתה לי"…

(ציטוט חלקי מהודעת אס.אמ.אס שקיבלתי משרית אשתי ביום שאחרי.. המילים מדברות בעד עצמן )

ביום שלישי האחרון חגגנו בחברת 14 חברינו הטובים ביותר, את יום ההולדת ה-28 של אשתי שרית. עשינו זאת בביתינו, כאשר גולת הכותרת של הערב הייתה בואה של השפית עדי מילר עד אלינו, זאת תכננה, אירגנה, וערכה עבורינו ארוחת גורמה מהטובות ביותר שחווינו בזמן האחרון.
החוויה החלה עבורי עוד בזמן תכנון האירוע, כאשר עדי הייתה קשובה מעל ומעבר לכל בקשותיי ושאלותיי. עדי תכננה עבורינו תפריט אשר ידע לקלוע לטעמם של כל הסועדים. התפריט עצמו אשר נבנה מלא מעט מנות, ראשונות עיקריות ואחרונות נעשה מחומרים משובחים ביותר וברמת הגשה וטעם יוצאים מן הכלל. כל אורחינו נהנו עד מאד והמשיכו והודו לנו על ערב נפלא גם ביום שלמחרת.
עדי הפגינה עבורינו מקצועיות מדהימה בכל התחומים – טיימינג נכון בהוצאת המנות, שירות אדיב ונפלא, יצירת אווירה נהדרת ונעימה בבית וכמובן כמובן אוכל נפלא וטעים.

לכל המתלבטים למינהם.. חסל סדר התלבטות. עדי הינה קודם כל אישיות נעימה וכמובן שפית מקצועית ברמה גבוהה ביותר אשר כל אחד ואחת אשר יבחרו בה לשרת אותם, לא יתאכזבו – באחריות מלאה!
עדי, אנחנו כבר מחכים לפעם הבאה..

תודה
אור ושרית